hits
Welcome to the biggest Justin Bieber fansite in Norway, since 7th april 2011. Made by Rano Akbar, Katrine Aasland, Esin Ciftci, Sandra Andersen & Rikke Ingebretsen.
Follow on Bloglovin
26.11.2012 / 12:29 / Blogg

Hjelp skolen min + konkurranse

Hei :-)Dette innlegget er forhndsskrevet siden jeg sikkert er hos legen n. Men dette er noe jeg vet ville betydd masse for flere hundre elever og lrere som gr p skolen min Bergen Handelsgymnasium.

Uansett. Det er blitt lagt forslag til skolebruksplanen 2012-2025 om at BHG(Bergen Handelsgymnasium) skal legges ned, og at elevene p skolen min skal bli flyttet rundt omkring p andre vidergende skoler. Bhg er en utrolig gammel skole, som fortsatt er like fint bevart (faktisk over 100 r gammel). Det er og har alltid vrt utrolig mange flinke og smarte elever som har gtt p den skolen, og det kreves hyt snitt for komme inn. Skolen har et kjempe godt milj, og i helhet en kjempe bra skole for de som nsker lre. Er svrt mange som sker seg inn p BHG hvert r, som vil si at dette faktisk er en veldig bra skole. Egentlig s er skolen veldig avhengig av folk der ute, for vise at det er mange som bryr seg til politikerne. Derfor hper jeg at mine fantastiske lesere kan vre med like DETTE ARRANGEMENTET p facebook for hjelpe skolen min. Dere aner ikke hvor mye det ville betydd for oss som gr p Bhg.

NBBBBBBB

Hvis dere har deltatt i arrangementet, legg igjen en kommentar med fullt navn og epost adresse. En av dere som har trykket deltatt og kommentert i dette innlegget er med i en konkurranse jeg skal skrive om senere i uken. Premien holdes hemmelig akkurat n, men avslres i lpet av uken. Lykke til!

-Rano


Postat av:

Jeg deltar p arregamentet :)

Carina bruun

carinab97@hotmail.com

26.11.2012 @ 12:36
Postat av: Benita Michelle Fredriksen

Benita Michelle Fredriksen :)

michhi_1@hotmail.com

26.11.2012 @ 12:36
Postat av: Ina

Hei! Har deltatt! :-D

Ina Osen Kollen :)

ina.kollen@hotmail.com

26.11.2012 @ 12:44
Postat av: Henriette

Henriette Sandal

Har deltat

HenrietteS98@hotmail.com

26.11.2012 @ 12:59
Postat av: Marlin

Har deltatt :)))

Marlin L Friland ( har face ogs..)

Poppers7@hotmail.com > mamma sin, hahah, fordi jeg ikke har, eller leser ikke mailene.. ..

<3

26.11.2012 @ 13:06
Postat av: Victora

Har deltat

victoriahovland@hotmail.com

26.11.2012 @ 13:06
URL: http://koset.blogg.no
Postat av: Camilla Osaland

har deltatt :D

Camilla Osaland

miila96@hotmail.com

26.11.2012 @ 13:07
URL: http://jdbstar.blogg.no
Postat av:

Elisabeth Nikolaishvili

elisabethniko@hotmail.com

26.11.2012 @ 13:22
Postat av: Elisabet

Elisabet Kringstad

elisabet.kringstad@online.no

26.11.2012 @ 13:30
Postat av: Natalie Ellefsen

Natalie_ellefsen@hotmail.com

26.11.2012 @ 14:28
Postat av: Guro Larsen

glarsen97@gmail.com

26.11.2012 @ 14:32
Postat av: JBtime

emma.123@live.no

26.11.2012 @ 14:51
URL: http://jbtime.blogg.no
Postat av: Ane Dorthea Lundberg Nordlie

ane-dorthea@hotmail.com

26.11.2012 @ 14:52
URL: http://aned.blogg.no
Postat av: Marte - Lager headere!

Marte stebrten-brchner

elsemarte@live.no

26.11.2012 @ 14:53
Postat av: Camilla Hoff

Camila Hoff Johnsen

camilla.hoff.johnsen@live.no <3

26.11.2012 @ 14:54
URL: http://canda.blogg.no
Postat av: elisabeth srs

elisabethsoraas@gmail.com

26.11.2012 @ 14:59
Postat av: Thea

theasteinsland99@gmail.com

26.11.2012 @ 15:07
Postat av: Aurora

Har deltatt 😃

Aurora Sjaastad

Auris1998@live.no

26.11.2012 @ 15:17
Postat av: Linda

Linda Thorbjrnsen

thedivaninja@hotmail.com

26.11.2012 @ 15:34
Postat av: Victoria

Victoria Bjrnsen Tysse

@victoria.tysse@hotmail.com

26.11.2012 @ 15:47
Postat av: Nina Bentsen

JEG ER MED!

Nina Bentsen, nina_137@msn.com

26.11.2012 @ 16:13
Postat av: Katrine

done.

face: Katrine drew kjerrgrd

epost:klk97@hotmail.com

26.11.2012 @ 16:22
Postat av: Iben

Iben Furuheim

iben2009@live.no

26.11.2012 @ 16:57
Postat av: Elisabeth Tury Espelid

Elisabeth Tury Espelid

Elisabeth_espelid@hotmail.com

26.11.2012 @ 17:01
Postat av: kristin

Kristin Fosshagen

26.11.2012 @ 17:14
Postat av: Pia Rudsengen

Har deltatt

Facebook: Nora Klevengen

Mail: pia@rudsengen.org

26.11.2012 @ 17:20
URL: http://pslr.blogg.no
Postat av: marthe :)

Marthe Lkken Hoel

marthe.hoel@hotmail.com

26.11.2012 @ 17:43
Postat av: Emma Helene

har likt siden :) dette er eposten min: emmahg_97@hotmail.com

26.11.2012 @ 17:46
Postat av: serine bogny

siden er likt <3

serinebieber@hotmail.com er eposten :)

26.11.2012 @ 17:50
URL: http://www.serrim.blogg.no
Postat av: Selma <3

Siden er likt fra meg! :)

Selma Heiberg Hellstrand

Selmahellstrand@live.no

kan du si ifra om hvem som vinner p bloggen? <3 hehe, sjekker nesten aldri mailen, og tror ikke jeg er den eneste :D

26.11.2012 @ 18:07
Postat av: emmy anderson

emmy marie halvorsrd anderson

emmymarie@live.no

26.11.2012 @ 18:58
Postat av: sara

sara fjelltveit <3

sara.e.f@live.no

26.11.2012 @ 19:16
Postat av: negin

har deltat !!

Hper vi hjelper deg med skolen;)<3

har ikke sett en som bryr seg s mye fr om skolen sin<3:o

facebook : negn dadpour

e-mail: negin9@live.no

26.11.2012 @ 19:28
Postat av: lene

Deltat :D

Lene_097@hotmail.co

26.11.2012 @ 19:55
Postat av: Mina Fleide

Deltat!:)

Mina Fleide

mina_foleide_98@msn.com

<3

26.11.2012 @ 20:04
Postat av: Karoline Kristiansen

Deltat

26.11.2012 @ 20:33
Postat av:

Jeg deltar i konkuransen,

Mathilde Bburaas

matilla@online.no

26.11.2012 @ 20:55
Postat av: Claudia R.

Claudia Ryfa

cladi.blogg@live.no

26.11.2012 @ 20:58
Postat av: Camilla Glesnes Seievg

Deltat

Camilla_1997@live.no

26.11.2012 @ 22:11
Postat av: Xheneta

Har deltatt!

S utrolig at du bryr deg s mye, Rano!

Xheneta Memisi

xheneta_m98@hotmail.com

26.11.2012 @ 22:40
URL: http://htqtp://
Postat av: Anette

Har deltatt ;)

Anette Siggervg

anettesiggervog@hotmail.com

26.11.2012 @ 22:41
Postat av: Anniken

Anniken Birkhaug

Ann_sb@hotmail.com

27.11.2012 @ 14:37
URL: http://annsb.blogg.no
Postat av: munibah

Munibah

Munibah.khan@hotmail.com

27.11.2012 @ 22:04
Postat av: Andrae Vihovde

Er meeed

Andrea Kleppe Vihovde

andrea-kleppe@hotmail.com

28.11.2012 @ 00:13

    Namn:
    Kom ihg mig?

    E-postadress: (publiceras ej)

    URL/Bloggadress:

    Kommentar:

Trackback-URL fr detta inlgg:
https://blogsoft.no/trackback/ping/40214337